Feel Good Family je sdružení přátel s cílem prosazovat vědomý životní styl

 

Mozaika se zdravou stravouPředevším bychom se rádi podělili o poznatky, které získáváme díky našim zájmům a koníčkům a informovali co nejšírší veřejnost o aktuálním dění, které se týká zdravého stravování a ekologicko-etických praktik v každodenním životě.

 

Nemusíte být vegetariáni, vegani, či vitariáni, alias raw foodisti a přesto si můžete užívat kvalitní, prověřenou a především plně výživnou stravu

My v FGF nicméně věříme, že čistě rostlinná strava je tou nejsnažší možnou cestou k optimálnímu zdraví. Náš e-shop chce přispět k trendu, kdy kvalitní a zdravé potraviny jsou běžnou součástí našich všedních i svátečních dnů.

 

Nabídka našeho e-shopu

V našem e-shopu Vám nabízíme prověřené potraviny, které sami používáme a které uspokojí nejen Vaše chutě, ale zároveň poskytnou tělu řadu tolik potřebných živin. Věříme také, že nutričně vyvážená strava bez chemických přísad přímo souvisí s psychickým rozpoložením a tuďíž budete-li zdravě jíst, budete rozhodně štastnější.

FGF e-shop je živým organismem, který se neustále vyvíjí, aktualizuje a také doplňuje o nové zboží.

 

Foto žvýkaček peppersmith

Věřte, že uděláme maximum, aby Vaše zkušenost při návštěvě našeho e-shopu byla co nejlepší. Budeme také velice vděční za jakoukoliv podnětnou připomínku či nápad, jak obchod vylepšit.

 

Přejeme Vám mnoho lásky, zdraví a příjemné nakupování.

 

Logo fy. FeelGoodFamily